З Днем української сім’ї!

Окрім Міжнародного дня сім’ї, Україна з 2012 року відзначає власне свято.

Нині через війну величезна кількість українських сімей роз’єднана, але, сподіваємося, кожному й кожній стане сил і наснаги пережити ці випробування.

Поселення до сімейних гуртожитків

Право поселення до сімейних гуртожитків надається здобувачам вищої освіти і докторантам КПІ ім. Ігоря Сікорського і членам їх сімей, якщо подружжя зареєстровано офіційно і жоден з членів сім’ї не має зареєстрованого місця проживання у м. Київ.

Кирпичови: дивовижна родина

Перший ректор КПІ Віктор Львович Кирпичов був представником родини, що подарувала людству цілу династію вчених, які зробили вагомий внесок у розвиток науки і техніки.

Чотири покоління однієї трудової династії

В історії Київського політехнічного інституту завжди було чимало працівників, нащадки яких продовжували шлях батьків, своїх родичів, створюючи династії науково-технічної інтелігенції України та нашого університету зокрема.

Династія хіміків

За більш ніж 110-річну історію в НТУУ “КПІ” працювало багато науковців, нащадки яких продовжили шлях батьків, започатковуючи династії науково-технічної інтелігенції України та нашого університету зокрема.

21 гуртожиток

Адреса гуртожитку № 21 КПІ ім. Ігоря Сікорського (сімейні студенти та аспіранти): 03056, Київ, Ковальський провулок, 22 а
тел. 204 90 06

22 гуртожиток

Адреса гуртожитку № 22 КПІ ім. Ігоря Сікорського (сімейні студенти): 03057, Київ - 57, вулиця Михайла Брайчевського, 6 (колишня Металістів)

Свято закоханих у ЦКМ

Найромантичніше свято, день усіх закоханих і просто ще один привід поговорити про кохання – звичайно ж, це день св. Валентина.

Спiвуча родина

Нині немає українця, який би не чув Гімн України “Ще не вмерла України і слава, і воля”, слова якого написав Павло Платонович Чубинський.

Підписка на Родина