Китай сьогодні очима теплотехніка

Улітку 2016 р. на запрошення китайської корпорації Lidoning (провінція Фуцзянь) делегація НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" взяла участь у численних науково-технічних заходах, які проводилися на металургійних підприємствах Китаю.

Фахівці з венчурних інвестицій зустрілися зі студентами НТУУ «КПІ»

26 жовтня НТУУ "КПІ" відвідали всесвітньовідомі фахівці з венчурних інвестицій Естер Дайсон і Хосе Марін. Гості ознайомилися з історією та сьогоденням університету, відвідали Центр суперкомп'ютерних обчислень і зустрілися зі студентами, аспірантами, викладачами та працівниками Наукового парку "Київська політехніка". Вони мали прочитати для них лекцію на тему "Інтернет-технології, інновації та венчурні інвестиції", але з самого початку лекція перейшла в живе спілкування.

У центрі уваги – підприємництво [МНПК "Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки"]

Міжнародна науково-практична конференції (вже дев’ята) пройшла на базі кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ» 24 листопада  2010 року. Її темою було обрано  «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки».

Конференція молодих учених «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки 2008»

Уже стало доброю традицією проведення міжнародної науково-практичної конференції на базі кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ». 26 листопада 2008 року ця конференція проходила вже всьоме і її темою було обрано «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки».

Підписка на Підприємництво