Адреса: вулиця Верхньоключова, 1/26, Київ, 02000
Телефон: 063 684 4855
Email: kpiclimbing[at]gmail.com
Cоціальні мережі:

Скелелазний зал «КПІскала» в ЦФВС облаштовано в рамках бюджету участі Києва. Це один із проектів-переможців Громадського бюджету-2017, який посів 5-те місце з понад 300 проектів. Кошторис проекту − 210 тисяч гривень. За ці кошти разом з Солом’янською РДА закуплено скелелазний мат, м’які меблі, аудіо-систему та частину скелелазних зачіпок.

У залі одночасно можуть займатися понад два десятки людей. Бажаючим долучитися до занять, необхідно мати змінне взуття і зручний одяг.

Скелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІСкелелазний зал КПИскала в КПІ