Згуровський Михайло Захарович

Згуровський Михайло Захарович - Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії В.М.Глушкова НАН України, професор
Приймальна: корпус 1, ректорське крило
Години прийому з особистих питань: Кожен третій четвер місяця з 14:00 год. до 16:00 год.
тел.: 380 (44) 204-91-00, 204-85-57, e-maіl: mzz@kpi.ua
Профілі на ресурсах: ORCID, Scopus, GS

Сьогодні колектив Університету невтомно дякує Михайлові Захаровичу за віддане й сумлінне служіння КПІ!

Висловлюємо Вам велику вдячність за Вашу працю та величезний внесок у розвиток нашого Університету. Ваші управлінські рішення, авторитет в науковій спільноті та відданість справі допомогли КПІ стати провідним технічним університетом України, що відповідає сучасним вимогам і реаліям.

КПІ в роки незалежності України

У 1991 році Україна отримала незалежність. Нова сторінка її історії знаменувала докорінну перебудову усього життя країни та її громадян. Цей період став початком серйозних перемін і в діяльності КПІ – найбільшого і, безумовно, найвідомішого українського закладу вищої технічної освіти.

Подяка від колективу КПІ

8 липня добігла кінця робота Михайла Захаровича Згуровського на посаді ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Цей період у житті університету можна охарактеризувати одним словом – «епоха».

Інтерв’ю ректора КПІ Михайла Згуровського газеті «Світ»

Уже за кілька днів Михайло Згуровський офіційно завершить свою каденцію ректора і передасть цю естафету новообраному наступнику.

В інтервʼю з Михайлом Захаровичем поспілкувалися про війну, геополітичні прогнози, реформи й перспективи для української науки та КПІ.

Привітання з Днем народження ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Захаровича Згуровського

Шановний Михайле Захаровичу!

Щиро вітаємо Вас із днем народження!

Найвищий професіоналізм, безмежна багаторічна відданість обраній справі, наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів, здобути шану та повагу.

Велике інтервʼю Михайла Згуровського

«Українські Новини» взяли інтерв’ю в ректора Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського — професора Михайла Згуровського, щоб висвітлити найактуальніші питання, що стали частиною університетського життя під час воєнного стану.

Підписка на Згуровський М.З.