З 15 по 17 квітня 2013 року на базі кафедри інтегрованих технологій машинобудування Механіко-машинобудівного інституту НТУУ „КПІ” був проведений 2-й тур Всеукраїнської з міжнародною участю студентської олімпіади з дисципліни „Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”.

Олімпіада з САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні проводилась шістнадцятий раз. Ініціатором створення олімпіади й багаторічним її організатором був Хмельницький національний університет. В цьому році вперше таку олімпіаду проводив НТУУ „КПІ”. Ми з радістю зустріли 41 учасника з 20 технічних університетів України, Росії, Білорусі, Придністров’я.

16 квітня в залі засідань адміністративної ради НТУУ „КПІ” відбулось урочисте відкриття олімпіади.
Олімпіада включала практичний тур та проводилась в двох номінаціях – „Інженерна САПР” та „Комп’ютерне моделювання”. В кожній номінації учасникам було запропоновано по дві задачі. Протягом 5 годин конкурсантам було необхідно за допомогою будь-якого програмного забезпечення створити автоматизовану систему проектування для однієї задач. Серед задач, які отримали конкурсанти були такі: створення автоматизованої системи проектування сфероконічної фрези, інтегрованої проектно-технологічної системи для виготовлення дверей, системи відтворення тривимірної динамічної картини руху хмари точок за результатами спостереження за нею двох камер, моделювання й оптимізація траєкторії переміщення зварювального робота.

Після підведення підрахунку балів були виявлені переможці в кожній з 2-х номінацій. У номінації „Інженерна САПР” перше місце виборов студент Національного університету водного господарства і природокористування (м. Рівне) Гнатюк Дмитро. Друге місце дісталось студенту НТУУ „КПІ” Мацківському Олександру. Третім став студент Московського державного технічного університету ім. М.Е. Баумана Іконніков Євген.

В номінації „Комп’ютерне модулювання” переможцем став студент Хмельницького національного університету Кондаков Олександр. Друге місце посів студент Запорізького національного університету Прасол Ігор. Третє місце виборов представник НТУУ „КПІ” Тур Дмитро.

15-17 квітня 2013 року на базі Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародною участю з дисципліни «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні».

Заявку на участь подали 45 студентів з 20 технічних університетів України, Росії, Білорусії, Молдови.
Бажаємо всім учасникам творчого натхнення у фінальних змаганнях.

Телефон: (044) 454-95-27
Адреса e-mail: itm@kpi.ua

Дата події