Анатолій Мельниченко — офіційно ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Згідно з наказом міністра освіти і науки з 19 липня 2024 року призначено нового ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського — Анатолія Мельниченка.

Новий ректор вже розпочав виконання пунктів програми, з якою він йшов на вибори.

У КПІ стартував третій Bootcamp!

Завершальний буткемп у межах міжнародного проєкту RESCUU покликаний об’єднати студентів задля відродження України.

Серед організаторів заходу — Уппсальський університет, Познанський технологічний університет і Національний університет «Києво-Могилянська академія».

Сьогодні колектив Університету невтомно дякує Михайлові Захаровичу за віддане й сумлінне служіння КПІ!

Висловлюємо Вам велику вдячність за Вашу працю та величезний внесок у розвиток нашого Університету. Ваші управлінські рішення, авторитет в науковій спільноті та відданість справі допомогли КПІ стати провідним технічним університетом України, що відповідає сучасним вимогам і реаліям.

Подяка від колективу КПІ

8 липня добігла кінця робота Михайла Захаровича Згуровського на посаді ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Цей період у житті університету можна охарактеризувати одним словом – «епоха».

Запрошуємо взяти участь у програмі академічної онлайн-мобільності DILLUGIS 24: Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students

Запрошуємо взяти участь у програмі академічної онлайн-мобільності DILLUGIS 24: Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students. У наступному семестрі пропонуються дві форми навчання з різними дисциплінами:

Політехніки перемогли в конкурсі "Молодий вчений року 2023"

Представники КПІ ім. Ігоря Сікорського вкотре увійшли до когорти найкращих молодих науковців країни. Вони гідно представили університет у конкурсі Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України "Молодий вчений року 2023". Троє з них перемогли в різних номінаціях.

Амбасадорки КПІ на "Perspektywy Women in Tech Summit 2024"

Майже 14 тисяч учасниць, які представляли 104 країни; 700 спікерів, тренерів і менторів з найрізноманітніших питань сучасних технологій та технічних наук; 63 майстер-класи з технологій, кар'єрних можливостей та софтскіл; 26 сторонніх заходів і 11 попередніх заходів; 590 менторських сесій і багато-багато іншого – все це статистика "Perspektywy Women in Tech Summit 2024" – найпомітнішої і, напевно, наймасштабнішої в світі зустрічі жінок, які працюють у науці, високотехнологічних галузях промисловості та ІТ тощо.

Підписка на Новини прес-служби