Академічне співтовариство КПІ поповнилося двома новими почесними докторами. Ними стали Віце-президент компанії «Boeing International» Сергій Володимирович Кравченко та директор з розвитку бізнесу «Прогресстех-Україна», голова Ради директорів групи компаній «Прогресстех» Володимир Антонович Кульчицький.

Урочиста церемонія вручення їм дипломів «Почесний доктор НТУУ «КПІ», мантій та пам’ятних знаків відбулася в Залі засідань Вченої ради університету 28 березня.

В засіданні Вченої ради, присвяченому цій події, взяли участь не лише її члени, а й науковці, аспіранти та студенти Механіко-машинобудівного інституту та факультету авіаційних і космічних систем – основних навчально-наукових підрозділів КПІ, які готують майбутніх фахівців для роботи в авіакосмічній галузі. Багато хто з них вже долучився до навчання в спільних навчально-наукових центрах НТУУ «КПІ» та компаній «Boeing» і «Прогрестех-Україна», де проходять підготовку потенційні співробітники компаній «Boeing» і «Прогрестех-Україна». Центри ці створено за безпосередньої участі Сергія Кравченка та Володимира Кульчицького. Тож внесок нових почесних докторів НТУУ «КПІ» у розвиток системи підготовки фахівців відповідного профілю важко переоцінити.

Розповіддю про життєвий шлях і досягнення Сергія Кравченко та Володимира Кульчицького церемонію відкрив ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський. Після цього Сергію Кравченку і Володимиру Кульчицькому було вручено відзнаки почесних докторів НТУУ «КПІ».

За традицією нові почесні доктори університету прочитали присутнім номінаційні лекції.

Сергій Кравченко озаглавив свою лекцію «Управління проектами та процесами. Модернізація та інновації в сучасному виробництві. Лідерство і корпоративна культура. Кейс «Boeing». Попри академічну назву, вона була побудована як жива розповідь про особливості менеджменту у сучасному великому бізнесі на прикладі роботи управлінців всесвітньовідомої корпорації «Boeing» та її провідних лідерів.

«Інтелектуальні послуги як шлях до інтеграції в міжнародний розподіл праці», – такою була тема лекції Володимира Кульчицького. Він присвятив її величезному потенціалу бізнесу в сфері інтелектуальних послуг, особливо у галузі інженерного сервісу, для забезпечення зростання ВВП України.

«Я впевнений, що співпраця з корпорацією «Boeing» і компанією «Прогресстех - Україна» надасть нам нову динаміку і нові надії у тій непростій ситуації, в якій нині перебуває наша країна, – наголосив, завершуючи засідання Вченої ради Михайло Згуровський. – І той блискучий досвід цих компаній, про який розповіли нам Сергій Володимирович Кравченко і Володимир Антонович Кульчицький, нам дуже потрібен. Тож разом ми можемо відкрити нову сторінку в історії КПІ та його розвитку».

Дата події