8 липня у залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбулася урочиста церемонія закриття і нагородження переможців Одинадцятої відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2016».

Олімпіада «KPI-OPEN» вже здобула в середовищі молодих програмістів неабиякий авторитет. Здачі, що пропонують організатори, – дійсно складні. Тож серед команд, які вийшли на її старт, дев’ять не змогли впоратися з жодною ані в першому, ані в другому турі, й отримали нульовий результат. А задачі другого туру виявилися не по зубах уже сорока двом командам. Утім для кожного з учасників цей турнір став серйозною сходинкою в оволодінні професією. Переможці оцінили власні сили і отримали підтвердження того, що вони на правильному шляху. Аутсайдери – зрозуміли, в якому напрямі рухатися.

За традицією, команди, які обійняли з четвертого по двадцяти шосте місця включно, були нагороджені дипломами.

А переможцями олімпіади 2016 року журі визнало такі команди:

3 місця дісталися UWr Vegetables (Вроцлавський університет, Республіка Польща), namedTeam (Тартуський університет, Естонська Республіка) та KNU knu (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

2 місця – LNU Clouds та LNU Penguins (обидві з Львівського національного університету імені Івана Франка);

А головний приз турніру – кришталева вежа КПІ, прикрашена символікою олімпіади, поїде цього року до Московського фізико-технічного інституту. Саме його команда Moscow IPT Jinotega у серйозній боротьбі здобула на «KPI-OPEN 2016» 1 місце.

Одинадцята відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2016» завершилася. І закриваючи церемонію нагородження її переможців, проректор НТУУ «КПІ» Петро Киричок запросив учасників приїжджати й наступного року. Підготовка до Дванадцятої олімпіади розпочинається!

Докладніше про розподіл місць і бали, які набрали учасники, див. офіційний сайт олімпіади «KPI-OPEN» http://kpi-open.org.

На фото: члени команди Moscow IPT Jinotega, які здобули перемогу в олімпіаді «KPI-OPEN 2016», з кришталевою вежею, дипломами та нагородами від організаторів і спонсорів.

Дата події