1 тур команда НТУУ "КПІ" грала проти університету фінансів(УДУМФТ). Результат зустрічі - 12:0 на користь наших футболістів.

Попри всі сподівання вболівальників на напружений матч, в першому і другому таймі команда НТУУ"КПІ" відзначилась по шість разів у воротах суперника.

"Стабільність - ознака майстерності", - скажете ви.

Насправді матч вийшов доволі простий. Команда суперників почала в десятьох. 1 гол ми забили уже на 3 хвилині.
У нас відзначились:Клунько(1),Ус(3),Путін С.(1), Максименко(1), Остапенко(2), Чайковський(1), Ільясов(1), Протасей(1).

Незважаючи на великий рахунок, команда КПІ показувала якісну гру: стабільність в захисті, чітка гра в центрі, проходи через фланги,навіси та реалізація.Команда суперників давала грати в свою гру, за що отримала "мішок" в свої ворота і поїхала додому.Після такого грандіозного початку - бажаємо нашій команді не менш сильних перемог.
"Після таких ігор тяжко настроюватись на наступні", - відзначив головний тренер НТУУ "КПІ" Олександр Мохунько.

На думку автора, настроїтись на чемпіона минулого року буде легше ніж на будь-яку іншу команду.

Подивимось, що буде на полі. Всі вболівальники футболу - на стадіон.

Підтримаємо своїх.

1 гра чемпіонату: НТУУ "КПІ" - УДУФМТ (університет фінансів).

Місце проведення: футбольне поле НТУУ "КПІ" біля 24 корпусу
Дата: 5 жовтня 2011 року
Початок зустрічі: 16-00.

Запрошуємо всіх вболівальників футболу підтримати збірну команду університету, яка складена з гравців майже всіх факультетів КПІ.

"Команда університету фінансів не є сильною, але і стан нашої команди бажає кращого" - відзначає головний тренер збірної Олександр Мохунько. То ж зустріч має бути напруженою. Підтримаємо своїх.

Нагадуємо, що у вересні команда брала участь у Міжнародному турнірі в Польщі, присвяченому проведенню Евро-2012. Турнір проводився в 4 приймаючих Евро-2012 містах Польщі. Ігри за 1 і 3 місце проводились у Варшаві.
В кожному місті група була складена із 2 українських і 3 польських команд.

ФК Політехнік НТУУ "КПІ" змагався у м.Варшава разом з університетом ім.Драгоманова.
У підсумку команда протягом 3 днів провела 3 зустрічі, в яких здобула 1 нічию, 1 перемогу і 1 поразку. У фінал виходили 2 кращі команди від України і від Польщі. Від України вийшли 2 команди, які набрали по 9 очок.

Золоті медалі виборов університет А.Міцкевича, м.Познань
срібні - зооветеринарна академія, м.Харків
бронзові - інститут фізкультури, м.Варшава

Призових нагород, як хотілося, завоювати не вдалося, але можна сказати, що формування збірної - складне психологічне і технічне завдання, адже люди з різних факультетів повинні навчитись розуміти один одного не тільки у людських стосунках, а й на футбольному полі. То ж цей турнір став важливим етапом при підготовці команди перед стартом чемпіонату Києва серед ВНЗ.