У переддень Нового 2016 року хочу від щирого серця побажати вам здоров'я, щастя і успіхів в усіх ваших починаннях!

Відходить в історію рік 2015-й. Він був непростим для нашої країни і кожного з нас. Усе ще палає вогнем війни Схід України. Ця війна вже забрала життя сімох київських політехніків. Вони загинули за те, щоб ми жили в незалежній і вільній країні. Вічна їм пам'ять!

Утім, колектив нашого університету згадуватиме рік, що минає, і з вдячністю. Адже попри складнощі усіх його дванадцяти місяців, КПІ вдалося не лише зберегти свої позиції в освітньому просторі держави, але й примножити свої наукові здобутки. От і початок грудня приніс звістку про те, що серед наших співробітників побільшало лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки.

Наш університет знов увійшов до числа шести українських вишів, присутніх у рейтингу кращих університетів світу QS World University Rankings 2015. Понад те, разом з КНУ ім. Т. Шевченка він увійшов до числа п'ятдесяти кращих університетів двадцяти країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії. Крім того, КПІ став лідером вітчизняних навчальних закладів у світовому рейтингу Webometrics, обійняв першу позицію в рейтингу кращих університетів "ТОП-200 Україна", наш Інтернет-портал визнано кращим за рейтингом відкритості веб-сайтів ВНЗ України!

А ще КПІ став співорганізатором Інноваційно-виробничої платформи – нової для нашої країни моделі об'єднання науково-інноваційних організацій та промислових підприємств, до якої увійшли сім провідних підприємств "Укроборонпрому" та Державного космічного агентства України. Ця платформа  забезпечує в єдиному циклі розробку і реалізацію нових, проривних проектів і виробництво надзвичайно потрібної нині Україні продукції.

Але, напевно, найпомітнішою подією року став для НТУУ "КПІ" Фестиваль інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2015". Він  приніс переможцям 573 мільйони гривень – саме на таку безпрецедентну для України суму його лауреати уклали угоди з венчурними, інвестиційними та благодійними фондами на інвестування своїх розробок!

Здобутки нашого університету та його підрозділів можна перераховувати ще довго. Та не слід забувати, що вони – це лише етап на шляху в майбутнє. Яким воно буде – залежить від наполегливості кожного з нас, злагодженості, взаємної поваги і підтримки одне одного.

Тож у новому році я зичу вам нових творчих злетів, і обов'язково – міцного здоров'я, родинного затишку і щастя!

З Новим роком вас! З Різдвом Христовим!

З повагою, ректор НТУУ “КПІ” Михайло Згуровський

Дата події