Дорогі київські політехніки! Прийміть найщиріші вітання з Днем науки 2024!

Одна з головних місій нашого університету полягає в розвитку сучасної науки та інновацій. Київські політехніки роблять значний внесок у цю царину, насамперед з огляду на зміцнення обороноздатності нашої держави.

Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни!

Шановні політехніки!

8 травня київські політехніки, разом з мільйонами людей по всьому світові, відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. У ці травневі дні ми вшановуємо тих, кому випала доля пройти крізь її смертельний вогонь.

Привітання Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з подвійним ювілеєм

Делегація КПІ на чолі з ректором Михайлом Згуровським привітала Митрополита Епіфанія, предстоятеля Православної церкви України, із 45-річчям від дня народження і п’ятою річницею інтронізації.

Привітання з Днем народження ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Захаровича Згуровського

Шановний Михайле Захаровичу!

Щиро вітаємо Вас із днем народження!

Найвищий професіоналізм, безмежна багаторічна відданість обраній справі, наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів, здобути шану та повагу.

З Днем Гідності та Свободи!

Дорогі київські політехніки! Цей день є святом національної гордості, символом нашої незалежності та волі. 21 листопада 2013 року українці розпочали масові протести проти влади, яка хотіла позбавити країну цивілізованого європейського майбутнього.

Підписка на Привітання