Дорогі колеги, друзі! Відходить у минуле рік 2016. Для України, для нашого університету він був складним, насиченим різноманітними подіями. Але, водночас, він приніс усім нам нові здобутки, нові враження, нові плани.

З неабиякими труднощами наша держава продовжувала реформи практично в усіх сферах життя. Утім, реформування відбувається в умовах війни на Сході України, і кожний крок до оновлення омитий кров'ю найкращих синів Вітчизни. Тож ми в університеті знов і знов згадуємо про сімох київських політехніків, які загинули  за свободу і незалежність нашої країни. Вічна їм пам'ять!

Серед знаменних подій 2016 року, які увійдуть до історії університету, – присвоєння йому імені видатного авіаконструктора та інноватора ХХ століття, колишнього студента КПІ Ігоря Сікорського; проведення Форуму "Уроки Чорнобиля для ядерної безпеки світу", який надав імпульс новому етапу міжнародного співробітництва у сфері посилення ядерної безпеки не лише України, але й усього світу, організація Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2016", який уже став важливим складником національного інноваційного простору, та багато іншого. 

Але головним є те, що КПІ імені Ігоря Сікорського вдалося не лише зберегти свої позиції в освітньому просторі держави, але й примножити свої наукові здобутки. Київські політехніки поповнили ряди лауреатів Державної премії України, премії Президента України для молодих учених, премії Кабінету Міністрів України тощо. Наші студенти досягли визначних результатів на різноманітних олімпіадах, конкурсах і спортивних змаганнях. Ми пишаємося нашими переможцями!

Дорогі друзі! Життя триває – у Новому році на нас чекають нові виклики. Впевнений, що будуть і нові звершення! Хочу побажати кожному з вас нових успіхів і творчих злетів у вашій нелегкій роботі. Щиро вітаю вас з Новим 2017 роком і Різдвом Христовим!  Міцного здоров'я вам і вашим сім'ям, добробуту і щастя!

Щиро ваш, 
ректор КПІ імені Ігоря Сікорського Михайло Згуровський

Дата події