Справжнім святом для всіх студентів, викладачів та працівників НТУУ “КПІ” є щорічний мистецький конкурс “Таланти – КПІ”. Завдяки йому талановиті люди щоразу отримують можливість проявити себе, представивши свої твори. Час проведення виставки закінчився, а журі визначилось із переможцями.

Цього року було представлено 470 робіт, виконаних 102 учасниками конкурсу. Членів журі приємно вразили представлені експонати. Одностайно вирішили перше місце в номінації “Живопис” вручити студенткам ВПІ і постійним нашим учасницям – Очередько Катерині і Тетяні. У номінації “Графіка” також призові місця отримали студенти ВПІ – Мохова Ірина (перше місце), Сабко Ольга і Фещенко Олена (друге місце). Третє місце зайняла Блажієвська Ірина – студентка ФМФ та учасниця художньої студії “Гармонія”.

Друге місце в номінації “Живопис” поділили між собою Розводовська Тетяна та Лоренсон Катерина (також студентки ВПІ), а третє посіли студент ВПІ Ареф’єв Віктор та співробітник ОКБ “Шторм” Лабунський Анатолій Дмитрович, що здивував усіх глибокою філософією, закладеною у своїх творах.

Графіка і живопис, лінія і колір – це споконвічні складові художнього процесу, які органічно поєднуються у творчості переможців цих номінацій.

Вперше на нашій виставці представила свої роботи Лисенко Анна. Її чудовий “батік” та неперевершений костюм з весняної колекції одягу, виконаний за допомогою цієї техніки та витонченого плетіння, просто зачарували відвідувачів виставки та членів журі, і вони присудили їй перше місце в номінації “Декоративно-прикладне мистецтво”.

За свої скульптурні роботи студент ФТІ В’ялих Євген отримав друге місце в номінації “Декоративно-прикладне мистецтво”, а студентка ВПІ Гірич Катерина поділила його з ним за складний і, водночас невимушений розпис на склі та тарілках.

Постійний учасник нашого конкурсу Пушкін Володимир Павлович отримав третю премію, розділивши її з працівницями відділу архітектурно-проектних робіт Шидловською Іриною Борисівною та Антонюк Оксаною Миколаївною, які своїми феєричними масками чудово урізноманітнили виставку і додали їй особливої вишуканості.

Як і минулого року, роботи з “вишивки” нікого не залишили байдужими. Відвідувачі навіть звернулися з проханням зробити окрему виставку вишитих робіт. Перше місце отримала студентка ФБТ Нікуліна Надія, друге – поділили студентки ВПІ Розум Анна та Клименко Юлія, а третє – співробітниця картинної галереї ЦКМ Пахнюк Лідія Авксентіївна та працівниця 7-го корпусу Лисак Лідія Петрівна.

Цього року активними учасниками конкурсу стали студенти кафедри менеджменту ФММ, члени нещодавно створеної на цій кафедрі художньої студії під керівництвом старшого викладача Шеховцової Ірини Анатоліївни, які виявились різнобічно обдарованими майстрами у сфері живопису.

Усі учасники отримали дипломи та подарунки. Треба ще відмітити роботи наймолодших учасників виставки: учнів Дитячої музичної школи №5 ім. Л.М. Ревуцького (викладач – Гарнага Альона Вікторівна, студентка шостого курсу ВПІ НТУУ “КПІ”), учнів політехнічного ліцею (викладач – Колодяжна Надія Германівна) та прекрасні твори на народну тематику доньки співробітниці ЦКМ Шестерікової Людмили Олександрівни.

У Новому році ми зичимо всім успіхів, натхнення і творчої наснаги, щоб, зустрівшись наступного року на виставці “Таланти КПІ – 2008”, знову дивуватись невичерпній фантазії наших митців. До зустрічі!

Інформація картинної галереї