Час – найбільше багатство: його цінують, він має вартість. Вміння виділити час на вдосконалення своєї особистості, розвиток внутрішнього світу – перевага сильної, цілеспрямованої людини. Мабуть, саме тому визначною подією в напруженому житті НТУУ “КПІ” стало свято краси і грації, мужності й наснаги – шоу-програма бального танцю “Його Величність – танець”.

Ідея конкурсу та його лібрето належали директору Центру культури і мистецтв Валентині Андріївні Руденко і визначалися двома влучними словами: “Танці з викладачами”, тобто пари створювалися за принципом студент – викладач. В останню декаду листопада 2007 р. на запрошення відгукнулися викладачі ІХФ, ФММ (усі шість кафедр факультету), ФЕЛ, ФІОТ. Трохи згодом долучилися РТФ, ІЕЕ.

Базової хореографічної підготовки більшість викладачів не мали. Робота почалася з нуля і тривала два з половиною місяці. Шалене навантаження взяли на себе вихованці клубу спортивного бального танцю “Стиль” під керівництвом П.П.Олефіренка. Завдання було не з легких: навчити викладачів слухати, мовчати і виконувати завдання партнерів. За час підготовки до конкурсу учасниці підготували 8 танців. Викладачів учили рухатися одночасно за двома танцювальними програмами: латиноамериканською (самба, румба, ча-ча-ча, джайв) та європейською (повільний вальс, фігурний вальс, танго, квікстеп).

Щоденні репетиції, правильний вибір костюмів, хвилювання за постановки творчих номерів надавали заходу особливої значущості. Одним словом, готувалися учасниці серйозно, з великою відповідальністю і вірою в перемогу, з бажанням створити свято для своїх колег-співробітників, знайомих, родин та студентів.

Сказати, що робота була важкою, – не сказати нічого. Після півфіналу кількість учасників конкурсу скоротилася з 25 осіб до 12: Іваненко Олена – ІХФ; Канченко Тетяна – ФММ; Козьякова Тетяна – ФММ; Сорохтіна Ганна – ФЕЛ; Головня Вікторія – РТФ; Кофанова Олена – ІЕЕ; Любимова Катерина – ФММ; Дунаєва Тамара – ФММ; Саміленко Юлія – ІХФ; Співаковська Тетяна – ФММ; Притужалова Тетяна – Служба супроводження протокольних заходів; Підлісна Олена – ФММ.

6 березня 2008 р. – день надзвичайний, сонячний, теплий, хвилюючий, тому що в ЦКМ вперше відбулася конкурсна шоу-програма бального танцю серед співробітників та викладачів університету “Його Величність – танець”. Ведучими дійства були студенти ФММ Гаєнко Олександр та Ушаков Володимир – досвід участі в іграх вищої ліги міжнародного клубу КВК став їм у пригоді.

Зал був переповнений. З особливою теплотою та піднесенням глядачі сприймали кожний вихід. Конкурсантки перетворилися на богинь, красунь-жінок, яких можна порівнювати тільки з весною. Особливе захоплення у глядачів викликали творчі номери. Кожен виступ був маленьким завершеним спектаклем: гангстерські традиції Чикаго 30-х років, імпровізація на тему кінофільму “Діамантова рука”, сон у травневу ніч, східний танець пристрасті та сили, веселий танок у дусі народної казки, історія про кохання та ін.

За підсумками конкурсу журі на чолі з головою профспілкового комітету співробітників В.І.Молчановим присудили 1-ше місце Іваненко Олені Іванівні, к.т.н., доценту кафедри екології та технології рослинних полімерів (ІХФ). 2-ге місце посіла Козьякова Тетяна Володимирівна – асистент кафедри теоретичної та прикладної економіки (ФММ). 3-тє місце дісталося Канченко Тетяні Володимирівні – к.е.н., доценту кафедри міжнародної економіки (ФММ). Всі учасниці одержали грамоти та подарунки від ректорату й профспілкового комітету університету.

Східні мудреці кажуть: “Дорогу подолає той, хто йде”. Бажаємо учасникам конкурсу та всім уболівальникам світлих життєвих цілей і вмінь для їх досягнення. Велика подяка за організацію та надану допомогу керівникам Народного ансамблю спортивного бального танцю “Стиль” Петру та Ірині Олефіренкам, а також учасникам і партнерам конкурсу. Культурно-масова комісія профкому співробітників висловлює вдячність голові профспілкового комітету співробітників В.І.Молчанову та головам профбюро факультетів за допомогу в організації та проведенні цього чудового заходу.

Mar 24, 2008 || Автор: О.А.Підлісна, доцент ФММ

В.А.Руденко, директор ЦКМ