Десятого вересня у картинній галереї НТУУ «КПІ» ім. Григорія Синиці відбулося урочисте відкриття першої персональної виставки живописних творів Ірини Анатоліївни Шеховцової і її учнів з художньої студії «Інновація» ФММ. Усього представлено 30 робіт І.А.Шеховцової та 7 робіт учасників студії. Це – пейзажі мальовничих куточків України та інших країн, натюрморти, роботи, виконані у анімалістичному жанрі. Серед робіт учнів слід особливо відмітити пейзажі Олександра Купчишина.

Ірина Анатоліївна – старший викладач кафедри менеджменту ФММ. Образотворчим мистецтвом зацікавилась ще у дитинстві. В її родині було два художники, вихованці школи Миколи Мурашка. Вона зростала в атмосфері любові до образотворчого мистецтва, але професійним художником не стала.

Талант І.Шеховцової прокинувся вже у зрілі роки. Перші твори були виконані гуашшю і аквареллю, потім – олією. З 2007 її картини виставляються на різних виставках у нашому університеті.

Зусиллями Ірини Анатоліївни було створено художню студію, де постійно займаються близько 20 студентів. На відкритті виставки можна було почути теплі слова подяки і привітань учнів, які цінують та поважають роботу свого вчителя, її талант, наполегливість та вимогливість.

Шеховцова Ірина

Привітати І.Шеховцову прийшли також її друзі, колеги, студенти, члени сім’ї та представники адміністрації НТУУ «КПІ». Найкращі побажання висловили Р.Пашов, І.Сільвестрова, В.Максай, О.Мінкін, В.Зволінська, М.Рекрутяк, А.Лучко, Г.Марченко. Усі вони висловили своє захоплення Іриною Анатоліївною як чарівною жінкою, цікавою особистістю, досвідченим викладачем і талановитим художником.

Творчої наснаги Вам, Ірино Анатоліївно! Хай Вам щастить!

М.Таранова

Дата події