У пошуках ключових факторів успіху сучасного бізнесу

Попри повітряні тривоги, 25 квітня 2024 року на факультеті менеджменту та маркетингу відбулася V Міжнародна науково-практична конференція на тему "Бізнес, інновації, менеджмент: проблеми та перспективи", яку організувала кафедра менеджменту підприємств.

Як навчитись управляти капіталом?

КПІ ім. Ігоря Сікорського відкриває набір на бакалаврат за новою спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" – за освітньою програмою "Фінансовий менеджмент" – таке оголошення у соціальних мережах привернуло увагу редакції "Київського політехніка". За коментарем про особливості та переваги навчання за новою спеціальністю кореспондент звернувся до декана факультету менеджменту та маркетингу Марини Кравченко.

КПІшник став чемпіоном Європи!

Студент ФММ Дмитро Макаров привіз золото з Кубка Європи зі змішаних єдиноборств, що проходив у Сербії.

Участь у Євро-2024 взяли понад 500 спортсменів із 36 країн.

Команда України, яку представляли 18 спортсменів, упевнено фінішувала на першому місці в медальному заліку.

Студентка ФММ Вікторія Деркач про мрії та сьогодення

Успішними в житті та професійній діяльності стають зазвичай амбітні, креативні та працьовиті люди. А найкращий час визначитися з майбутнім, набути початкового досвіду та заявити про себе – студентські роки. І прикладів тому безліч.

Студенти ФММ: креативні й вмотивовані

"Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого

Науковці про соціально-економічні аспекти антикризового управління

Семінар "Антикризове управління в умовах глобальних соціально-економічних трансформацій", що його спільно організували КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанський університет технологій (ПУТ), відбувся 5 грудня 2023 року. Це вже другий міжнародний семінар, який спільно провели КПІ та ПУТ.

Студент ФММ Богдан Сомчинський: "Роботи багато, і хто, як не ми"

Цього року лауреатом премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва в номінації "Внесок у розвиток молодіжного руху" став Богдан Сомчинський – студент кафедри промислового маркетингу ФММ, донедавна заступник голови Студентсь

Підписка на ФММ