Договір про наміри у сфері освіти й інформаційних технологій між НТУУ “КПІ”, КНУ ім. Т.Шевченка та компаніями “Intel” і “МТІ” було підписано в нашому університеті 3 липня. У зустрічі з цієї нагоди взяли участь: від НТУУ “КПІ” Ю.І.Якименко – перший проректор, В.І.Тимофєєв – заступник першого проректора, Т.А.Маторина – начальник ІОЦ забезпечення навчального процесу; від КНУ ім.Т.Шевченка О.В.Закусило – перший проректор, Ю.В.Бойко – начальник ІОЦ; Д.Грязнов – представник компанії “Intel” в Україні, В.Мартиненко – представник компанії “МТІ” та ін.

Програма “Мобільний комп’ютер студента” передбачає надання студентам більших можливостей доступу до інформаційно-комунікаційних технологій, створення умов для покращення рівня освіти, спрощення навчального процесу за допомогою доступу до Інтернету. Цього можна досягти, зокрема, за допомогою умов придбання й експлуатації ноутбуків, оптимізованих для потреб студентів, та їх використання в освітньому середовищі.

Договір підписано в рамках реалізації глобальної ініціативи “Світ майбутнього починається сьогодні”, метою якої є збільшення кількості користувачів, які мають вільний доступ до ПК та Інтернету, на 1 млрд осіб у всьому світі, а також навчання додатково 10 млн викладачів використанню комп’ютерних технологій в навчальному процесі.

Компанія “Intel” має намір надавати методичну допомогу та консультаційні послуги, використовуючи досвід подібних програм в інших країнах. Два найвідоміші університети України – КНУ ім.Т.Шевченка та НТУУ “КПІ” – інформуватимуть студентів про програму “Мобільний комп’ютер студента”, консультуватимуть з питань базового ліцензійного програмного забезпечення для його установки на отриманих в рамках програми портативних комп’ютерах, проводитимуть моніторинг якості отриманих інформаційних послуг та ін. Компанія МТІ має забезпечити роздрібний продаж портативних комп’ютерів студентам і співробітникам за спеціальною ціною та надавати супутні послуги.

Учасники проекту вважають його цікавим і корисним для розвитку науки й освіти та мають намір працювати для досягнення поставленої мети.

Інф. “КП”

Дата події