На початку жовтня кафедра промислового маркетингу ФММ приймала делегацію Міжнародної організації студентів-економістів технічних ВНЗ Європи (Estiem). Робота Estiem спрямована на навчання майбутніх менеджерів, свого роду поєднання інженерної думки та управлінської теорії. Організація працює у 25 країнах, налічує 65 локальних груп, загальна чисельність студентів, що зареєстровані в Estiem, складає 45000 осіб. Члени організаційного комітету Estiem майже щомісяця влаштовують виїзні засідання в різних містах Європи та Азії.

У нас побували три представники комітету – Анна-Лаура (Гренобль, Франція), Террі (Тампере, Фінляндія) та Андреа (Бухарест, Румунія). Головною метою візиту стала презентація студентам КПІ принципів роботи Estiem, можливостей, які отримують члени організації, та зміцнення міжнародних зв’язків між студентами. Дівчата провели презентацію Estiem для студентів КПІ, а також зробили огляд економічної ситуації та стилю життя своїх країн.

Протягом трьох днів було вирішено організаційні питання щодо майбутніх лекцій, які проводяться в рамках Estiem College двічі на рік, навесні та восени. Така форма навчання дозволяє залучити лідерів регіональних груп до безпосередньої участі у проекті, а також дає можливість кожному, хто є членом Estiem, дистанційно отримувати корисну та актуальну інформацію. Другим важливим питанням була розробка спільними зусиллями оргкомітету Estiem та студентів кафедри промислового маркетингу цілісного плану заходів, спрямованих на просування організації та розширення меж її роботи.

Команда Estiem залишилася задоволена результатами співпраці з українськими колегами та висловила бажання щодо подальшої організації спільних проектів. Особливу подяку делегація Estiem висловила організаторам зустрічі, а саме Катерині Яворській (УМ-51м), Ксенії Подмогильній (УМ-72) та Юлії Царан (УМ-51м).

Ю.В.Зозульов, заступник декана ФММ з наукової роботи

Дата події