Студентська організація BEST Kyiv

BEST – загальноєвропейська студентська організація, локальні групи якої діють у 80 університетах більш ніж 30 країнах Європи. BEST – неприбуткова, неполітична та нерелігійна організація, офіційною мовою якої є англійська.

BEST Kyiv: за правду і справедливість

Університетські інтернет-сторінки щороку запрошують студентів долучитися до спільноти BEST Kyiv. Чим це товариство приваблює політехніків?

Пандемія BEST не завада

Попри складну епідеміологічну ситуацію в Україні та світі загалом, студентська організація BEST Kyiv не припиняла своєї діяльності. Звичайно, за останній рік умови локдауну змінили звичний режим роботи організації.

Весняна школа за програмою "BEST" 2018

З 9  по 18 травня в нашому університеті було проведено студентський міжнародний освітній курс у межах Міжнародної весняної науково-освітньої школи за програмою європейської ради студентів "BEST" (Board of European Students of Technology).

Локальний етап Європейських інженерних змагань – EBEC'16

З 30 листопада по 4 грудня у КПІ відбувся локальний етап міжнародних змагань для студентів EBEC'16. На сьогоднішній день Європейські інженерні змагання – EBEC – це один з найцікавіших та популярних заходів для молодих інженерів.

Вітаємо "Двоечников"

29-30 листопада в Києві пройшло ІТ-змагання "INT20h" в форматі хакатон. Хакатон (hackathon) - марафон програмування, один із найцікавіших форматів проведення ІТ-заходів. Учасники створюють із простої ідеї прототип реального продукта в режимі нон-стоп.

У КПІ нагородили переможців національного етапу Європейських інженерних змагань

Рада студентів технічних університетів Європи BEST (Board of European Students of Technology), яка має осередки у 33 європейських країнах, щорічно проводить інженерні змагання. Головна їх мета – надати студентам можливість практичної реалізації власного творчого потенціалу і набутих знань.

Міжнародна весняна науково - освітня школа в НТУУ «КПІ»

10 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» підбито підcумки Міжнародної весняної науково-освітньої школи за програмою Європейської ради студентів BEST (Board of European Students of Technolodgy – Рада студентів технічних університетів Європи). Заняття, в яких цього року взяли участь студенти з 18 країн Європи, проходили з 30 квітня по 10 травня.

Підписка на BEST