Вибори ректора КПІ: найактуальніші питання

Усе про роботу Організаційного комітету з проведення виборів ректора університету, процес висунення кандидатів, терміни голосування на виборах ректора, вимоги до претендентів і терміни агітації — у добірці найважливіших запитань та відповідей із засідання Адміністративної ради Київської політехні

Спільне засідання Приймальної комісії та адміністративної ради. Найважливіше

Про вступну кампанію

Цьогорічний обсяг держзамовлення майже такий самий, як торік. 3905 осіб рекомендовано до зарахування на бюджет на денну форму, бакалаврат. Загалом — 3986. До 18:00 8 серпня вступники мають виконати умови вступу.

Засідання адміністративної ради: 25.05.2023

📍 Результати семестрового контролю бакалаврів 3 курсу (прискореники) та 4 курсу:
72,5% студентів по університету — вчасно пройшли семестровий контроль;
3,4% студентів по університету — відраховані.

У КПІ планують запровадити змішаний режим навчання — Адмінрада КПІ

Лекційні заняття планують проводити онлайн, а лабораторні й практичні — як в онлайновому, так і в очному форматах.

Очні заняття проводитимуть лише з тих дисциплін, які потребують присутності й безпосередньої взаємодії студентів з обладнанням в університетських аудиторіях.

КПІ-2022: підсумки року

Кінець грудня будь-якого року традиційно вважається періодом підбиття підсумків усіх його попередніх місяців. Не став винятком і рік минулий.

Інформаційно-діалогова платформа для університету

Одним із головних питань порядку денного засідання Адміністративної Ради університету, яке відбулося під головування ректора академіка НАН України Михайла Згуровського 13 червня, було питання щодо розробки і впровадження Інформаційно-діалогової платформи КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІДП).

Спільне засідання Адмінради та студентського активу університету

23 травня з новообраними головами студрад усіх рівнів, активістами студентського самоврядування та представниками студентської профспілки зустрілися члени Адміністративної ради університету – проректори, директори інститутів, декани факультетів та інші співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Підписка на Адміністративна рада КПІ