Картинна галерея імені Г. Синиці

Картинна галерея університету — унікальна і єдина у своєму роді серед університетських картинних галерей світу як за мистецькими творами, так і за напрямком діяльності. Вона є не лише епіцентром мистецьких подій в університеті, але й органічною складовою навчально-виховного процесу, естетичним і духовним орієнтиром для технічної молоді.

Центр культури та мистецтв

В КПІ ім. Ігоря Сікорського функціонує Центр культури та мистецтв. Центр культури і мистецтв з 1993 року є складовою частиною державної культурно-освітньої системи України.

КПІшники взяли участь в Асамблеї української хорової музики

Народна академічна хорова капела ім. Ігоря Сікорського наприкінці травня взяла участь у ХІІІ асамблеї української хорової музики «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине».

Керівник — заслужена артистка України Наталія Кречко, хормейстер — Дмитро Мелещенко.

КПІшники взяли Гран-Прі

Театр танцю «Арт-балет» КПІ ім. Ігоря Сікорського здобув Гран-Прі ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв SPRING TALENTS, що проходив у Києві.

Керівник колективу — Марія Каравська.

З непохитною вірою і силою духу

Війна і мир, що переплелись в одній експозиції, але з непохитною вірою у нашу Перемогу – так можна охарактеризувати виставку, відкриту 14 травня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського. Вірніше, їх дві: "Обличчя сили" художниці Наталії Дуки та "Київські мотиви" Асі Колос.

На згадку про перший з'їзд Народного руху України

Відкриттю біля входу до Центру культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського меморіальної дошки, присвяченої Першому з’їзду Народного руху України (НРУ), не завадили повітряні тривоги, що лунали у Києві.

Виставка живопису художників та архітекторів "Мій любимий друг"

Запрошуємо всіх 20 лютого 2024 року о 15-00 на відкриття Всеукраїнської виставки живопису художників та архітекторів "Мій любимий друг". Ми впевнені, ви пам'ятаєте виставку "Коти в місті", що відбулася в нашій картинній галереї минулого року і нікого не залишила байдужим.

Підписка на ЦКМ