Шановні студенти і аспіранти, викладачі і дослідники, колеги і друзі, одне слово, – всі, хто навчається чи працює в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут», цікавиться його життям або мріє долучитися до лав київських політехніків! Розпочав роботу єдиний університетський портал http://kpi.ua/, який об’єднує в собі різні інформаційно-функціональні ресурси КПІ.

Відтепер кожен користувач має змогу не лише дізнатися про новини університету та швидко знайти саме ту інформацію, що йому потрібна, але й скористатися функціональними можливостями, які надає портал: зайти в електронний кампус університету, здійснити електронні трансакції для оплати проживання в гуртожитку чи послуг зв’язку, зануритися в електронні ресурси науково-технічної бібліотеки та іншими.

Цей портал – плід спільної праці студентів, аспірантів, працівників Департаменту перспективного розвитку НТУУ «КПІ» і Наукового парку «Київська політехніка». Він може і буде вдосконалюватися. Тож ваші зауваження і пропозиції щодо його подальшого поліпшення ви можете спрямувати на адресу http://kpi.ua/voice

Дата події