Благодійний фонд “Асоціація випускників Київського Політехнічного Інституту”

“Асоціація випускників Київського Політехнічного Інституту” - неприбуткова благодійна організація, яка створена для здійснення добровільної безкорисливої діяльності в інтересах суспільства у сприяні розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм, сприяння розвитку культури, охороні

Мокренко Анатолій Юрійович

Анатолій Юрійович Мокренко народився 22 січня 1933р. в багатодітній сільській родині у селищі Терни Недригайлівського району на Сумщині. Хлопчиною пережив війну, окупацію, розруху і голод.

Випуск іноземних студентів КПІ

26 січня 2024 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" пройшли урочистості з нагоди вручення магістерських дипломів іноземним студентам.

Пам'яті Леоніда Сачкова

Колектив і профспілкова організація Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з глибоким сумом повідомляють, що 31 грудня на 87-му році життя зупинилося серце професора, заслуженого працівника народної освіти України, відмінника вищої

З КПІ — на Марс

Випускник КПІ Сергій Якимов став керівником Марсіанської пустельної дослідницької станції в американському штаті Юта. Він дав ексклюзивне інтервʼю для «Факти тиждень».

Нічний ангел з КПІ

Наші легендарні лицарі, про яких знають в Україні та світі, – це "Привид Києва", "Нічні привиди" та інші.

Макс Левін мріяв зробити знімок, який би зупинив війну

Українського фотожурналіста та документаліста, випускника КПІ Максима Левіна, який створив десятки фото- і відеопроєктів, нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час висвітлення російської агресії".

Підписка на Випускники КПІ