Тадеуш Олександр Графф (Tadeusz Aleksander Graff) народився у Варшаві у 1886 р. Середню школу закінчив у Вінниці, потім навчався в КПІ на механічному факультеті. Брав участь у конспіраційних польських студентських організаціях: у Братській допомозі і Корпорації, співпрацюючи з Казимиром Вежейським. Після отримання диплома інженера-технолога у 1910 р. почав працювати на потужних заводах в Алексанровську (Запоріжжя), Краматорську, Нижньодніпровську. В період 1917 – 1919 рр. став діячем польської еміграції регіону Нижнього Дніпра.

Після повернення до Польщі у 1919 р. Тадеуш Графф керував механічним заводом у м. Замосць. У 1927 р. отримав посаду віце-директора Державного заводу зброї в м. Радом, а в 1933 р. – директора Державного теле- і радіотехнічного заводу у Варшаві. Також він сприяв розвитку в Польщі виробництва телефонної техніки й радіотехніки, в т.ч. телефонних комутаторів, радіоприймачів і воєнних радіостанцій. Тадеуш Графф був членом інженерних спілок механіків та електриків, союзу промислових підприємців.

У 1939 році перед німецькою окупацією він виїхав до Угорщини і забрав із собою креслення міношукача й польового телефону, виробництво яких запустив у Будапешті для військ західних союзників. Потім переїхав до Югославії.