Директор Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО Март Ноорма: "Ми сильні, коли ми разом!"

Виступати перед студентами для директора Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE) Марта Ноорма, який відвідав КПІ 8 лютого, – справа звична.

КПІ приєднався до Української енергетичної ініціативи

Відповідно до рамкової декларації про співпрацю Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" приєднався до Української енергетичної ініціативи.

Лекція від представника НАЗК

Керівник управління формування політики доброчесності в публічній та приватній сфері НАЗК Юрій Сверба прочитав лекцію у форматі дискусії для КПІшників.

Відкрита лекція Бориса Баска

У вересні 2023 року член-кореспондент НАН України професор Борис Іванович Басок прочитав для студентів магістратури спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського відкриту лекцію "Енергетика і глобальне потепління".

Лекція до Дня Соборності України

22 січня українці відзначають важливе державне свято — День Соборності України. Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі.

Бібліотека КПІ спільно з кафедрою історії КПІ організували лекцію про історію Акта Злуки й День Соборності України.

Підписка на Лекція (лекції)