Адреналін, бажання перемоги – ці почуття переповнювали студентських профспілкових активістів – учасників спортивно-інтелектуальної гри "Лабіринт". Традиційно захід пройшов 30 травня – 1 червня 2014 р. на березі Київського моря на території студентського спортивно-оздоровчого табору КПІ "Політехнік". Можна сказати, що цього року, коли гра проходила вчетверте, вона перетворилася з міського турніру на подію всеукраїнську, адже в ній взяли участь не лише студенти провідних ВНЗ міста Києва, але й гості із Запоріжжя та Миколаєва. Змагалися 16 команд з 12 ВНЗ м. Києва та команда Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова (Миколаїв). Організаторами "Лабіринту" виступили первинна профспілкова організація студентів НТУУ "КПІ" спільно зі Студентською профспілковою асоціацією м. Києва.

Хоча гра має своїх "ветеранів", більшість учасників потрапили до "Політехніка" вперше. Тож вони з цікавістю оглядали територію й тихо заздрили політехнікам, які мають таке чудове місце для спорту й відпочинку. Потім обирали для своїх команд найкраще місце, щоб розбити наметове містечко. А далі територія табору перетворилися на чималенький "мурашник", де кожен виконував певну роботу, а всі разом облаштовували свій побут. Хтось збирав дрова для багаття, дехто розчищав територію, інші – натягували намети, споруджували із підручного матеріалу лавки, вішалки, сушарки, копали ями для сміття тощо.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, зливу та шквали вітру, студенти все ж випробували себе на етапах змагань, зокрема, отримали позитивні емоції від участі в мотузкових переправах "Ліана", "Естакада", "Спуск", "Бум", "Метелик" та ін. Підтримати і підбадьорити відчайдухів приїхав заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Трофименко. Він спілкувався зі студентами та побажав їм і надалі бути активними, енергійними та допомагати одне одному, бо командний дух – це сила.

Перемогу в спортивно-інтелектуальній грі "Лабіринт" здобула команда "SuperШЕВА" КНУ ім. Т.Шевченка (капітан команди – Максим Заварзін). Друге місце посіла 4-та команда НТУУ "КПІ" (капітан команди – Павло Добровольський). Третє місце виборола команда "Авіатор" НАУ (капітан команди – Дмитро Качук). Враження учасників від "Лабіринту": було весело і цікаво, але, на жаль, не пощастило з погодою. Та це не стало на заваді під час проведення квесту. Прийшли втомлені, виснажені, але щасливі.

Ольга, студентка КНЕУ: Ми відчули себе в нереальних, близьких до виживання умовах, коли бігали в лісі під дощем і виконували різні завдання. Але було класно.

Михайло, студент НТУУ "КПІ": Такими видами спорту я займаюся вперше в житті, але мені дуже сподобалося, набуваєш неабиякого досвіду. Нереальні емоції, всім рекомендую.

Рафаель Мамедов, студент КНЕУ: Дуже добре, що Студентська профспілкова асоціація зініціювала проведення таких змагань. Це дає нам змогу відпочити, абстрагуватися від різних проблем і з новими силами працювати.

За інф. студентського профкому

Дата події