13 грудня в Центрі культури та мистецтв НТУУ "КПІ" відбулося наймасовіше свято сили, інтелекту та креативу – Містер КПІ-2011.

За результатами конкурсу, новим Містером КПІ став Богдан Тимошенко, ФЛ
Містер інтелект – Віталій Мірошніченко, ІЕЕ
Містер артистичність – Едуард Зубов, ФБТ
Містер фотообраз – Віталій Жук, ХТФ
Містер мужність – Сергій Христунов, ФМФ
Містер глядацьких симпатій – Дмитро Ящук, ММІ
Містер Інтернет – Дмитро Свистільник, ФЕЛ

За інф. Студентської ради НТУУ “КПІ”

Цьогорічна осінь була насичена важливими подіями, що вкотре підтвердили – колектив нашого університету є справді згуртованим, потужним та натхненним!

Не має в КПІ такого студента, котрий би не знав про свято сили, грації та інтелекту, що відбудеться 13 грудня в Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ». Фотографії учасників вже переглядають тисячі студентів та викладачів ВУЗу. КПІ затамувало подих і з нетерпінням чекає на ім'я переможця. «Містер КПІ 2011» обіцяє купу незабутніх вражень та емоцій!

Даний захід створений з метою популяризації НТУУ «КПІ» та залучення студентів до активного громадського життя. «Містер КПІ» – це не тільки конкурс для розумних, винахідливих і спортивних юнаків, але і організація активного та культурного дозвілля студентів.

Конкурс «Містер КПІ» став прекрасною традицією, яка щороку збирає більше двох тисяч студентів. Це незабутнє шоу залишає масу яскравих вражень і позитивних емоцій, а також є прекрасною можливістю для студентів показати свої вміння і таланти.

Дата події