Королева КПІ

«Королева КПІ» — найграндіозніший університетський захід. Конкурс щорічно представляє найвродливіших і найерудованіших дівчат КПІ, тим самим створюючи громадський майданчик для популяризації краси, інтелекту та здорового способу життя.

Містера КПІ – 2012 обрано!

13 грудня 2012 року в Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» пройшов конкурс чоловічої краси та креативності «Містер КПІ». За це почесне звання змагалися 20 представників інститутів та факультетів КПІ.

Містера КПІ - 2011 обрано!

13 грудня в Центрі культури та мистецтв НТУУ "КПІ" відбулося наймасовіше свято сили, інтелекту та креативу – Містер КПІ-2011.

З днем народження, Містере КПІ 2010!

Кожну зиму вже чотири роки поспіль я відвідую казкове дійство – конкурс «Містер КПІ». І, здавалося б, організаторам уже не здивувати мене у п’ятий раз, однак у Центрі культури та мистецтв під керівництвом В.А.Руденко працюють, мабуть, найсправжнісінькі чарівники та чарівниці.

Містер КПІ 2009

22 грудня у ЦКМ черговий раз обирали Містера КПІ. 22 учасники змагалися за звання найчарівнішого, найоригінальнішого і найсильнішого хлопця КПІ.

Цього разу в конкурсі «Візитка» хлопці мали представити вигаданий факультет і в якості декана презентувати його глядачам.

Містер КПІ - 2008

Героя нашого часу і власного серця обирали в КПІ 18 грудня 2008 року. За звання «Містер КПІ» боролись двадцять хлопців-переможці факультетських конкурсів.

Містер КПІ – 2007

Хто сказав, що світ має врятувати саме жіноча краса? Учора ця місія була покладена на могутні чоловічі плечі. І це справедливо! Адже таке нелегке завдання під силу лише вродливому, кмітливому, веселому, енергійному, мужньому та небайдужому чоловіку. Для обрання гідного кандидата на цю роль в ЦКМ НТУУ «КПІ» влаштували своєрідний кастинг серед найкращих хлопців нашого університету.

Містер КПІ – 2006

Щороку, йдучи на “Містера КПІ”, очікую чогось надзвичайного, адже це шоу завжди приносить море вражень та океан позитиву. Особисто для мене воно стало четвертим поспіль за студентське життя, тому певний “глядацький досвід” вже є.

Підписка на Містер КПІ