Міжнародний форум «Екологія і мир» у Київській політехніці

Науковці в галузі інженерії та енергетики, фахівці Міноборони та Мінекології України, 
бізнесмени й депутати, представники Великої Британії, США та Японії об’єдналися задля боротьби з екоцидом, ядерним тероризмом, замінуванням і забрудненням води в Україні.

КПІшники перемогли на хакатоні CSC 55

Щорічний хакатон CSC 55 — Computer Science and Cybernetics — проводить факультет комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка та ГО Hackathon Expert Group за підтримки GlobalLogic, Revenue Grid, MiddleWare Europe.

Хроніка життя КПІ під час оборони Києва у лютому — квітні 2022 року

Наводимо щоденну хроніку життя університету в драматичний період української історії — з 24 лютого до 10 квітня 2022 року. Нагадуємо, що в перший день війни ректор КПІ Михайло Згуровський на своїй сторінці у Facebook звернувся до київських політехніків з такими словами:

Дорогі київські політехніки! Прийміть найщиріші вітання з Днем науки!

Одна з головних місій нашого університету полягає в розвитку сучасної науки та інновацій. Київські політехніки роблять значний внесок у цю царину, насамперед з огляду на зміцнення обороноздатності нашої держави.

Акредитація освітніх програм КПІ

14 травня 2024 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За його результатами ухвалено рішення про акредитацію 6 освітніх програм (ОП) нашого університету за повною процедурою терміном на 5 років.

Підписка на Новини прес-служби