🎥 IV Міжнародна конференція «Біобезпека та сучасні реабілітаційні технології. Теорія, практика, перспективи» kpi

Це вже IV міжнародна науково-практична конференція, яку організовує факультет біомедичної інженерії (ФБМІ) КПІ ім. Ігоря Сікорського. Цього разу вона об’єднала науковців, фахівців медичної та інженерної галузей з України, Австралії, США, Італії та Нідерландів, щоб обговорити перспективи розвитку реабілітаційних технологій і обмінятися найкращим досвідом з підготовки кваліфікованих реабілітологів.

Студентки ФБМІ та ФБТ гідно представили КПІ у  міжнародному Біохакатоні

Наприкінці травня у Варшаві відбулися міжнародні хакатони Smart City Challenge та BioHackathon. Їхніми організаторами виступили  Студентське самоврядування Варшавської політехніки, Науковий гурток біотехнологій "Herbion" Варшавської політехніки, Центр міжнародного співробітництва, студентські наукові групи Ventures та Startups and Innovation Варшавської школи економіки.

Київські політехніки займатимуться реабілітацією та соціалізацією ветеранів

У КПІ за ініціативи ГС Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Національна рада спортивної реабілітації захисників України» запроваджують курс підвищення кваліфікації «Адаптивний тренер-інструктор для військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх родин».

Реабілітація за шеврон. Центр здоров'я

Безкоштовні послуги з відновлення та надання фізичного комфорту військовим, які дістали поранення верхніх та нижніх кінцівок, забезпечує спеціалізований центр у с. Згурівка Броварського району, що відкритий і працює за участю аспіранта ФБМІ.

Унікальний реабілітаційний комплекс від аспіранта ФБМІ - система дистанційної реабілітації «Основа»

Сучасна система дистанційної реабілітації з використанням багатофункціонального тренажера "Основа" зі зворотним біологічним зв'язком дає змогу професійно реабілітувати пацієнтів у зручному для них місці та комплексно розвивати м'язову моторику в дітей з ДЦП, постінсультних хворих, людей з травмами спинного та головного мозку, в постраждалих від війни.

У КПІ працюватиме центр протезування і реабілітації

Інженери КПІ розроблятимуть і виготовлятимуть інноваційні протези для військових, що дадуть їм змогу жити без обмежень.

RND–центром зацікавились українські підприємства й громадські організації. Сторони підписали меморандум про співпрацю.

Чи можемо ми створити вірус? Що розробляють біоінженери в КПІ? Антон Кротов, 3-й курс ФБМІ. CAMPUS

Як стати біоінженером за 5 років? Чому біоінженери не можуть торкатися людей? Як з Phyton синтезувати білок? Навіщо лаборанти варять фарш? Як «створити» хворобу?

🎥 Про це в новому випуску CAMPUS розповідає студент 3-го курсу ФБМІ Антон Кротов.

Підписка на ФБМІ