16 квітня 2024 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За результатами засідання ухвалено рішення про акредитацію трьох освітніх програм (ОП) нашого університету. А саме:

🔹 ОПП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Цифрові технології в енергетиці» — 122 Комп'ютерні науки, НН ІАТЕ;
🔹 ОПП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Комп'ютерні технології в біології та медицині» — 122 Комп'ютерні науки, ФБМІ;
🔹 ОНП другого (магістерського) рівня вищої освіти «Комп’ютерні науки» — 122 Комп'ютерні науки, НН ІПСА, НН ІАТЕ, ФБМІ.

🎉 Адміністрація університету дякує всім учасникам акредитаційних процедур за плідну й віддану роботу в надскладних умовах.