Ніл Патель – один з провідних фахівців інтернет-маркетингу в Сан-Франциско. З ним працюють такі великі компанії, як Amazon, AOL, GM, HP, Viacom та інші.

 Коли Нілу Пателю був 21 рік, Wall Street Journal назвав його одним з головних фахівців мережі Інтернет, а Entrepreneur magazine назвав Ніла одним із кращих підприємців у країні. Крім того, Нілу Пателю було вручено диплом Палати представників Конгресу США за його громадську та просвітницьку діяльність.

На ресурсі quicksprout.com він дав читачам поради, як уникнути помилок при організації та веденні бізнесу. Багато порад стосувалися тільки специфіки SЕО (Search Engine Optimization), але багато порад можуть бути застосовані для будь-яких сфер бізнесу. Цю вибірку з 23-х порад ми і пропонуємо вашій увазі.

1. Завжди робіть свою роботу добре. Це єдине правило в моєму житті, якого я дотримуюся. Завдяки цьому у мене є дивовижні можливості. Робіть свою роботу добре – і це допоможе вам, просто спробуйте – і побачите.

2. Створіть "армію".Підбирайте собі команду однодумців, навіть якщо вони ще не настільки професійні, як хотілося б. Нашим першим співробітником в Single Grain був Ross Hudgens, тепер він один з найвідоміших фахівців у своїй галузі.

3. Подихайте свіжим повітрям. Стільки всього відбувається в IT індустрії, що іноді вам потрібно просто відпочити. Візьміть відпустку. Не забувайте, що є світ за межами комп'ютера.

4. Час відпочинку – найкращий час для нових ідей. Кращі ідеї приходять тоді, коли ви не думаєте про роботу. Якщо ви відчуваєте, що загрузли в рутині, візьміть відгул і відпочиньте з друзями або просто виспіться.

5. Робота в мережі – це єдино важливе в перші п'ять років роботи. Влаштуйтеся в офіс. Щоб чогось досягти в житті, ви повинні зустріти правильних людей, отримати хорошу посаду і зосередитися на тому, що кажуть експерти. Успіх прийде з часом. Насправді я можу визначити основні досягнення у своїй кар'єрі залежно від людей, яких я зустрічав протягом перших п'яти років роботи в SEO.

6. Ви маєте ділитися  своїми знаннями. Якщо ви фахівець з якихось питань, то  розкажіть, чим ви займаєтесь (чорт візьми, більшу частину часу, коли я ділюся знаннями на блозі, люди навіть не реагують на це). Давати знання людям – хороша карма, зробіть це і успіх прийде.

7. Навчіть стільки людей, скільки можливо. Складно вгадати, коли люди, яких ви вивчили, принесуть користь для бізнесу в плані залучення клієнтів. Але це трапляється регулярно.

8. Існує різниця між маркетингом, рекламою і брендингом. Якщо ви не знаєте різни­ці між цими напрямами, але маєте стратегію для кожного аспекту вашого бізнесу, то  багато чого втрачаєте.

9. Завжди будуть зльоти та падіння. Не сприймайте свій успіх, як щось само собою зрозуміле, і не дозволяйте вашим промахам змусити вас здатися.

10. Завжди прагніть  стабільності. Це стосується і позицій сайтів, і зростаючих доходів, і всьо­го іншого в житті.

11. Місце роботи має значення.Життя в такому місті, як Сан-Франциско (концентрація галузі SEO тут особлива) постійно мотивує і надихає мене в кінці кожного дня.

12. Ризикуйте! Не бійтеся ризикувати в ті моменти, коли необхідно, але не дозволяйте собі робити це постійно.

13. Не бійтеся висловлюватися на чиюсь адресу. Не обов'язково розривати відносини з кимось назавжди, але не бій­теся розгойдувати човен.

14. Вам потрібно буде підлещуватися. Якщо ви маєте справу з інвесторами або клієнтами, майте на увазі, що ваше життя і щастя часто знаходяться в руках цих людей. Вам доведеться догоджати їм.

15. Думайте масштабно. Завжди пам'ятайте про це, оскільки це – основний ключ до отримання більшого прибутку і заробітку великих грошей.

16. Завжди майте стратегію.У світі є досить спокус і проблем, які завжди будуть відволікати.

17. Використовуйте мобільні додатки.У наші дні є програми для вирішення будь-яких проблем. Незалежно, пов'язано це з життям, SEO чи просто з пошуком.

18. Юристи – непотріб. Неважливо, на вашій вони стороні чи ні – грошей вони вима­гають дуже багато, уникайте їх по можливості.

19. Звільняйте не замислюючись. Погані працівники шкодять вашій справі більше, ніж ви втратите, якщо звільните неспроможних.

20. Не оптимізуйтеся під соціальні мережі – просто будьте собою. Не потрібно пробувати виглядати природно, просто будьте природними.

21. Просто зробіть це негайно!

22. Не орієнтуйтеся тільки на гроші. Якщо ви починаєте бізнес, не робіть це тільки заради грошей. Причому, якщо починаєте створювати SEO-компанію,  то можете це зробити майже без грошей.

23. Читайте книги. Художню літературу, наукову, що завгодно. Читання допомагає поліпшити ваші авторські навички і дає багато ідей.

www.startup.org.ua/2012/08/50.html