БУДІВНИЦТВО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТОЖИТКУ (ВУЛ. ОЛЕКСИ ТИХОГО)

Студентський гуртожиток будується на не менш ніж на 500 місць, каскадом висотністю у 9 та 11 поверхів, загальною площею 8966,77 кв. м. (п.3 стор. 29 «Стратегії розвитку НТУУ «КПІ» на період 2012-2020 років»)

Головна мета проекту – покращити умови проживання студентів університету у студмістечку. Будівництво здійснюється з залученням як коштів університету, так і сторонніх юридичних осіб.

БУДІВНИЦТВО НАВЧАЛЬНО-ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ (ВУЛ. ПОЛЬОВА, 38)

Проект розвитку з будівництва навчально-житлового комплексу по вул. Польова, 38 за погодженням з Міністерством освіти і науки України та за підтримки трудового колективу університету був започаткований у 2005 році з ТОВ «Стандарт», а у подальшому продовжено з ТОВ «Стандарт Девелопмент» (п.4 стор. 29 «Стратегії розвитку  НТУУ «КПІ» на період 2012-2020 років»).

Головна мета проекту – отримати необхідні кошти для будівництва студентського гуртожитку по вул. Олекси Тихого.

Відповідно до договору пайової участі у будівництві НТУУ «КПІ» отримує майнові права на 10% від загальної площі житлового комплексу по вул. Польова 38, але, в будь-якому разі, не менше оціночної вартості земельної ділянки, на якій буде споруджено житловий комплекс.

Грошовий еквівалент вартості майнових прав НТУУ «КПІ» буде направлено в повному обсязі на будівництво вищезазначеного гуртожитку.

Фінансування будівництва проекту здійснюється виключно за рахунок коштів ТОВ «Стандарт Девелопмент».

БУДІВНИЦТВО УЧБОВО-ЛАБОРАТОРНОГО КОРПУСУ ФАКС (ВУЛ. БОРЩАГІВСЬКА, 48-А)

Проект розвитку з будівництва секції  учбово-лабораторного навчального корпусу факультету авіаційних і космічних систем за підтримки трудового колективу університету був започаткований у 2007 році з ТОВ «Аксон – Інвест» (п.1 стор. 29 «Стратегії розвитку НТУУ «КПІ» на період 2012-2020 років»).

Головна мета проекту – покращення умов організації навчального процесу факультету авіаційних і космічних систем.

Відповідно до укладеного договору НТУУ “КПІ” отримує майнові права на 25% від загальної площі секції учбово-лабораторного навчального корпусу факультету авіаційних і космічних систем, але в будь-якому разі не менше оціночної вартості земельної ділянки .

Фінансування будівництва проекту здійснюється виключно за рахунок коштів ТОВ «Аксон – Інвест» та коштів залучених ним відповідно до чинного законодавства .

БУДІВНИЦТВО НАВЧАЛЬНО-ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ (ВУЛ. ВАДИМА ГЕТЬМАНА, БОРЩАГІВСЬКА ТА ПРОВ. ІНДУСТРІАЛЬНИЙ)

Проект розвитку з будівництва навчально-житлового комплексу за підтримки трудового колективу університету був започаткований у 2003 році з ТОВ «Зодча Діадема», а у подальшому продовжено з ТОВ «ТОР» та ТОВ "Євротранс" (п.2 стор. 29 «Стратегії розвитку НТУУ «КПІ» на період 2012-2020 років»).

Головна мета проекту – покращення умов організації навчального процесу Інституту телекомунікаційних систем та для завершення будівництва студентського гуртожитку по вул. Олекси Тихого.

Відповідно до укладеного договору НТУУ «КПІ» отримує майнові права на 11% від загальної площі навчально-житлового комплексу, але в будь-якому разі не менше оціночної вартості земельної ділянки, на якій буде споруджено житловий комплекс.

Фінансування проекту здійснюється виключно за рахунок коштів ТОВ "Євротранс".

БУДІВНИЦТВО ЦЕНТРУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ФІОТ ТА ПМА (ВУЛ. БОРЩАГІВСЬКА, 100)

Проект з будівництва центру інформаційних технологій ФІОТ та ПМА був започаткований у 2014 році за рахунок власних коштів.

Головна мета проекту – покращення умов для організації навчального центру інформаційних технологій ФІОТ та ПМА.

Фінансування будівництва проекту здійснюється за рахунок власних коштів.