У Департаменті навчально-виховної роботи відновило мовлення Радіо КПІ.

Керівник радіопроекту та звукорежисер – Олександр Парубець, студент ПБФ. Група студентів і аспірантів готує музичний контент, джингли, новини, ротації студентських музичних колективів, солістів і молодіжних аудіопрограм. Технічний директор та консультант контенту – Дмитро Залуський.

Також у структурі Департаменту розпочалася трансляція аудіо- і відеопрограм "LifeStudio". Учасники студії вибрали окрему назву з етичних міркувань, а також – з урахуванням колективної концепції: креативні ведучі, студенти і аспіранти КПІ, створюють авторські відео-програми на актуальні теми. Аудіоформат транслюється у вечірньому ефірі на кампус.

Менеджер проекту – аспірантка фізмату Марія Четвертак.
Відеооператор – Евген Чайка, студент РТФ (досвід роботи KPI TV).
Режисер – Наталія Гудзь (досвід роботи - студія "Майдан", "СТБ", "Новий канал"). Адміністратор сайту – Євген Пліско, студент ФІОТ.

Відеопроект консультують:
Д-р філос.н., член Національної Спілки журналістів України М.П. Препотенська (досвід ведучої прямих ефірів центральних радіостанцій).
Кінорежисер та кіноактор Тарас Валігура.
Театральний оператор та відеомонтажер Олександр Щегловський.

Проекти відкриті для усіх бажаючих! Плануються журналістська та акторська школи, зустрічі з майстрами ТБ, курси для ведучих, операторів та звукорежисерів. Кастинги – щоп’ятниці о 17-30, корпус № 31, актова зала.