З кожним роком годинник історії віддаляє нас від подій найкровопролитнішої трагедії людства – Другої світової війни.

Небачено важких втрат зазнав український народ у тій страшній воєнній круговерті. Нечувані тортури, знущання та приниження в численних концтаборах, тюрмах, на примусових роботах та пересильних пунктах. Війна розмела, понівечила й розтоптала мільйони людських доль.

Пам’ятаймо тих, хто здолавши коричневу чуму, назавжди увійшов у безсмертя!

Народи світу, всі чесні люди Землі схиляють голови, вшановуючи пам'ять полеглих і віддаючи належне живим учасникам тієї війни.

Великий подвиг солдата і трудівника тилу назавжди залишиться в нашій пам’яті. Ми не забудемо про Ваш внесок у здобуття Великої Перемоги над злом і насиллям, перемоги у війні за незалежність нашої Батьківщини, за право жити на своїй землі, за вільне майбутнє для прийдешніх поколінь.

Історична пам’ять, розуміння того, хто ми і якого роду, допоможуть зміцнити державу і зцементувати націю. Без усвідомлення цього молодшим поколінням буде важко творити і вести у майбутнє країну, яка має все, щоб посісти гідне місце в європейському та світовому співтоваристві.

Дорогі ветерани!

У цей пам’ятний день прийміть найщиріші побажання здоров’я та наснаги. Нехай Ваші родини ніколи не спіткає жодне тяжке випробовування. Живіть на щастя Вашим дітям, онукам та нащадкам!

З повагою і шаною, М. З. Згуровський

Дата події