Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни!

Шановні політехніки!

8 травня київські політехніки, разом з мільйонами людей по всьому світові, відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. У ці травневі дні ми вшановуємо тих, кому випала доля пройти крізь її смертельний вогонь.

День памʼяті та примирення

Цей день присвячений перемозі над нацизмом і вшануванню всіх його жертв.

Студенти, викладачі та співробітники КПІ склали шану 163 політехнікам, які заплатили життям за травневу Перемогу 45-го, і нинішнім героям, які боронять Україну від рашистських окупантів.

До Дня памʼяті та примирення

Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни! Шановні київські політехніки! У ці травневі дні ми вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни.

Мужнім, самовідданим, непереможним…

Напередодні Дня пам'яті та примирення й 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні викладачі, співробітники, студенти та курсанти Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікор

До Дня пам’яті та примирення

Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни! Шановні київські політехніки! У ці травневі дні слави та пам’яті ми вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни.

Вітаємо з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни! Шановні політехніки! Сьогодні ми з гордістю вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни.

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ветеранам – вдячність і шана політехніків

8 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й 73-ої річниці Великої Перемоги.

Шановні ветерани, дорогі нинішні захисники Вітчизни! Шановні політехніки!

Щиро і сердечно вітаю вас із 72-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці травневі дні Україна вшановує тих, хто в роки Другої світової війни виборов нашу свободу та захистив рідну землю. Ми по праву пишаємося внеском наших предків у боротьбу з ворогом.

Підписка на День пам'яті та примирення