2 вересня НТУУ «КПІ» відвідала делегація міста Кіото (Японія), очолювана мером міста Дайсаку Кадокава. Гості познайомилися з минулим і сьогоденням університету, відвідали Державний політехнічний музей КПІ, Науковий парк «Київська політехніка» та Українсько-Японський Центр, який працює на базі університету. В зустрічі з представниками міста, яке в Японії є одним із головних центрів освіти та науково-технічного розвитку країни, окрім керівників і професорів Київської політехніки взяли участь працівники Київської міської державної адміністрації та міський голова Славутича Володимир Удовиченко, котрий вже багато років підтримує тісні зв’язки з японськими колегами - очільниками територіальних громад міст, що постраждали внаслідок атомного бомбардування.

Ректор Київської політехніки академік НАН України Михайло Згуровський розповів гостям про співпрацю між НТУУ «КПІ» та японськими освітньо-науковими закладами, зокрема з університетом міста Кіото.

Керівник Українсько-Японського Центру Осаму Мідзутані надав інформацію про діяльність і програми, за якими працює ця структура.
– Я хотів би висловити захоплення тими зусиллями, які роблять працівники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» для розвитку зв’язків між нашими країнами, –заявив, прощаючись, мер Кіото Дайсаку Кадокава. – Після повернення додому я обов’язково розповім співвітчизникам про ваш університет, його досягнення і чудових людей, які тут працюють.

На фото: на передньому плані мер міста Кіото Дайсаку Кадокава, проректор НТУУ «КПІ» з міжнародних зв’язків Сергій Сидоренко та міській голова Славутича Володимир Удовиченко

Дата події