24 квітня у Великій фізичній аудиторії НТУУ «КПІ» розпочала роботу XII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».

У роботі конференції беруть участь не лише київські політехніки, а й представники інших вищих навчальних закладів України. Для участі зареєструвалися 120 учасників зі 110 доповідями.

Організаторами виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Фізико-технічний інститут КПІ та Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ «КПІ».

Конференція розпочалася з пленарного засідання, яке відкрив проректор НТУУ «КПІ», співголова програмного комітету, директор ФТІ професор Олексій Новіков, та проводитиметься за п’ятьма секціями: «Актуальні питання сучасної фізики», «Проблеми безпеки інформації в інформаційно-комунікаційних системах», «Теоретичні та прикладні проблеми математики та інформатики», «Теоретичні та прикладні проблеми криптографічного захисту інформації» та «Теорія та практика технічного захисту інформації».

Робота конференції триватиме два дні.

Дата події