Дорогі ветерани і нинішні захисники Вітчизни! Шановні політехніки! 14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України – свято пам'яті про наших звитяжних предків, які ціною свого життя виборювали право на незалежність і волю; свято вшанування козацької доблесті; свято вдячності ветеранам Другої  світової, які захищали свою землю. Це день вшанування героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.

Ми в скорботі схиляємо голови перед подвигом героїв, які віддали своє життя на сході країни в ім'я суверенності та єдності нашої держави.

Вічна пам'ять воїнам, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну!

Вічна слава героям – політехнікам, які своєю жертовністю надали нам змогу навчати і навчатись, працювати і творити: Сергію Бондареву, Павлу Мазуренку, Юрію Поправці, Максиму Шаповалу, Ігорю Павлову, Олександру Петрищуку, Володимиру Кочеткову-Сукачу, Ігорю Шевченку, Владиславу Дюсову, Андрію Єременку, Юрію Артюху, Вадиму Жеребилу, Олександру Кондратюку, Михайлу Федоренку.

Вічна пам'ять і слава Героям!

Низький уклін їх родинам.

На захист Батьківщини у лави Збройних сил України з березня 2014 року було мобілізовано 36 працівників університету, понад триста випускників КПІ пішли добровольцями на фронт. Нині в університеті 25 працівників та 21 військовослужбовець – учасники АТО та ООС.

День захисників та захисниць України – це всенародне свято нескорених, свідомих громадян, які своєю професійною, викладацькою, науковою, громадською діяльністю, сумлінною працею і навчанням, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, освітній та інформаційний захист держави.

Політехніки надають всебічну допомогу Збройним силам України. Викладачі, науковці, співробітники, студенти беруть участь у численних програмах з розроблення новітніх зразків озброєння та військової техніки, засобів захисту воїнів на полі бою.

Церемонія урочистого складання Військової присяги курсантами 2-го курсу Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації, 28 серпня 2021 року

Шановні політехніки!

Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

Миру, добра і процвітання нашій країні!

З повагою і вдячністю,

Михайло  Згуровський, ректор КПІ  ім. Ігоря Сікорського

Дата події