Дорогі київські політехніки!

Цьогорічна Великодня неділя застала нашу країну в час найважчого випробування — на 60-й день повномасштабної війни. Понад вісім років українці мужньо ведуть боротьбу з абсолютним злом, відстоюючи право на існування власної держави, з вірою у свою правду і свою перемогу. Бо світло й правда завжди перемагають.

Герої на фронті захищають свободу українського народу ціною власних життів. Українці в тилу роблять усе, аби життя в країні не завмирало й не зупинялося. Час згадати кожного, кому ми вдячні в ці дні за своє життя і свою безпеку.

У ці дні маємо зміцнитись у вірі в себе, у свою країну і свою правду. Не дозволити випробуванням зламати вас, натомість спрямувати свою волю на творення нового, кращого життя. Не забувати, що скоро нам знадобиться уся наша наснага для відбудови вільної України.

Нині, як ніколи, важливо пам’ятати, ким ми є і що для нас важливо. І хоч би де ми перебували — в Україні чи за кордоном, у вирі роботи чи волонтерства, в очікуванні на повернення додому чи на дзвінок від рідних, — не забуваймо, що це випробування минуще й ми обов’язково вистоїмо.

Відвага й сміливість українців, їхня віра у гідне життя і спроможність у цей час робити свою справу — це потужна зброя проти ворога. Нехай ці Великодні свята стануть для нас нагадуванням про те, що життя не зупиняється, свято відродження приходить попри все, а світло завжди перемагає темряву.

Слава Україні!

Зі щирими побажаннями
ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський

Дата події