23 жовтня у виставковій залі корпусу № 7 відбулось урочисте відкриття щорічного мистецького конкурсу “Таланти КПІ”, де, як завжди, представлені роботи в жанрах “Живопис”, “Графіка”, “Декоративно-прикладне мистецтво” та “Вишивка”. 89 учасників конкурсу експонували близько 500 робіт. Відкрив виставку проректор з науково-педагогічної роботи Г.Б.Варламов. Він привітав учасників конкурсу та побажав їм успіхів у творчості. Серед почесних гостей був художник, член Спілки художників України М.М.Нечвоглод. Як справжній знавець мистецтва він зазначив, що з кожним роком професійний рівень робіт підвищується. Однією з основних тем виставки була 110-та річниця КПІ. Найбільшу кількість робіт на цю тему представили учні художньої студії “Гармонія” під керівництвом художника В.В.Веселки. Вражаючу серію живописних творів представив доцент кафедри технічної кібернетики С.В.Шпіт. Вони створюють ауру живого мистецтва, в якому передається світ у його натуральній красі.

Нову серію робіт, насичених глибоким філософським звучанням, представив працівник ОКБ “Шторм” А.Д.Лабунський. Графічними роботами, як завжди, вирізнились студенти ВПІ, серед яких багато учасників-першокурсників. Їхні твори сповнені виразністю ліній та довершеністю форм. Воно й не дивно, адже рівень освіти, наданої викладачами видавничо-поліграфічного інституту, говорить сам про себе.

З року в рік кількість робіт з вишивки не зменшується, а набуває більшої професійності та привабливості. Серед творів декоративно-прикладного мистецтва цього року безліч прикрас з бісеру, східні костюми, вироби з дерева та скульптура.

Тепер слово за журі, яке визначить переможців конкурсу, і ми урочисто нагородимо їх на закритті виставки, що триватиме до кінця листопада.

Інф. картинної галереї
Webmaster: фотографії деяких робіт можна побачити на сайті

Дата події