Підсумки наради МОН України з керівниками ЗВО

Уже традиційна нарада була присвячена багатьом нагальним питанням, утім здебільшого обговорювали саме умови проведення національного мультимедійного тесту для вступників і здобувачів, що вступатимуть до магістратури.

Підсумки наради МОН України з керівниками ЗВО

На нараді вже традиційно були присутні представник Офісу Президента України Світлана Кретович, генеральний директор Директорату фахової передвищої, вищої освіти Олег Шаров, керівництво ДСЯО, а також взяли участь в. о.

Головне з наради МОН України 25 березня

25 березня 2022 року відбулася чергова нарада МОН України з керівниками ЗВО за участі Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, першого заступника Міністра – Андрія Вітренка, представниці Офісу Президента України – Світлани Кретович, представників Державної служби якості освіти та інших.

Розпочалася робота з впровадження у виробництво проектів-переможців Конкурсу проектів оборонних технологій

23 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася перша міжвідомча нарада щодо впровадження в життя проекту «Безпілотний авіаційний комплекс квадрокоптерного типу для спеціального застосування», розробленого фахівцями університету.

Міжнародна науково-академічна співпраця: успіхи і проблеми

Міжнародна науково-освітня співпраця стає нині одним із дуже важливих напрямів роботи будь-якого сучасного університету. Понад те, показники діяльності в цьому напрямі впливають як на його загальний рейтинг, так і на економічну спроможність та його популярність серед абітурієнтів.

На нараді, як на святі

Звичайна нарада заступників деканів КПІ ім. Ігоря Сікорського перетворилась на справжню оперну виставу!

Засідання робочої групи з вирішення проблемних питань водозабезпечення населених пунктів Донецької та Луганської областей

В КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося засідання робочої групи з вирішення проблемних питань водозабезпечення населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Підписка на Нарада