Сучасні медлабораторії, новітнє обладнання, висококваліфіковані лікарі, медичне обслуговування без довгих черг і талонів та сервіс, орієнтований на зручність пацієнта.

На території кампусу Київської політехніки планують відкрити сучасну медклініку за підтримки Медичного центру «Я ваш лікар».

«Тепер до лікаря ходити не страшно», — запевняють студенти й представники адміністрації КПІ, які нещодавно особисто відвідали одну з клінік «Я ваш лікар».

«Я і студенти вражені побаченим. Проривні медичні технології — саме те, що треба київським політехнікам. Тепер студенти зможуть без черг отримувати якісні послуги, дистанційні та онлайн-консультації», — зазначив Вадим Кондратюк, проректор з адміністративної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського.