На ІХФ впроваджують "зелену" хімію

У світі "зелену" хімію розглядають як громадський рух і науковий напрям, що пропонує розвиток технологій, які використовують більш ефективні хімічні реакції. Вона пов'язана з "відкриттям, розробкою та застосуванням хімічних процесів,

Віта Галиш. Наполегливо працювати та самовдосконалюватися

Десять років тому щаслива і схвильована Віта Галиш тримала в руках диплом магістра з відзнакою про закінчення Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" та мріяла про майбутнє.

Трус Інна Миколаївна зберігає довкілля

Звично користуючись благами цивілізації, часто не задумуємося про збереження ресурсів, які дає нам Земля. Тож дослідження у галузі охорони довкілля, що їх виконують на кафедрі екології та технології рослинних полімерів (Е та ТРП) ІХФ, є вельми важливими і затребуваними.

Інноваційна опріснювальна установка від ІХФ

Чиста прісна вода на нашій планеті – найцінніший природний ресурс, запаси якого обмежені. Тому вчені усього світу приділяють багато уваги очищенню та раціональному використанню води. Не стоять осторонь наукового пошуку і Київські політехніки.

Гомеля Микола Дмитрович - викладач-дослідник

Стан довкілля з кожним роком погіршується, загрожуючи людству локальними та глобальними кризами, а запаси природних ресурсів щорічно зменшуються, вимагаючи від людини їх раціонального та ощадливого використання.

Примаков Семен Пилипович. Вітаємо з ювілеєм!

Семену Пилиповичу Примакову – 80! Професор кафедри екології та технології рослинних полімерів, заслужений викладач НТУУ "КПІ", академік Української технологічної академії, учасник Великої Вітчизняної війни С.П.Примаков святкує свій ювілей.

Профспілковий лідер ІХФ Антоненко Людмила Петрівна

Розмова з Людмилою Петрівною Антоненко – доцентом ІХФ – розпочалася з “навіщо”: “Навіщо про мене писати. Немає нічого особливого в моєму житті. На роботу ходжу однією й тією ж стежкою – ноги самі йдуть. Сиджу за тим же столом.

IX Міжнародної науково-практичної конференції “Екологія. Людина. Суспільство”

НТУУ “КПІ” здавна відомий як осередок наукового та творчого потенціалу. Ось і нині він об’єднав під своєю егідою талановитих студентів, аспірантів та молодих учених, які в рамках IX Міжнародної науково-практичної конференції “Екологія. Людина.

Підписка на ЕТРП