Продовжується набір на підготовчий курс з французької мови для участі у проєктах КПІ з університетами Франції

Українсько-французький центр КПІ продовжив набір на підготовчі курси з французької мови.

Знання французької дасть змогу нашим студентам брати участь у програмах Erasmus+ з рейтинговими університетами Франції та у програмах «Два дипломи».

Підготовчий курс з французької мови для участі у проєктах КПІ з університетами Франції

Українсько-французький центр КПІ відкриває набір на підготовчі курси з французької мови, які розпочнуть свою роботу в лютому 2024 року.

Знання французької дасть змогу нашим студентам брати участь у програмах Erasmus+ з рейтинговими університетами Франції та у програмах «Два дипломи».

Уроки французької для українських студентів

У рамках Днів франкофонії 19 березня в НТУУ "КПІ" відбувся круглий стіл ректорів українських ВНЗ та представників Міжуніверситетської агенції франкофонії. Участь у ньому взяли також представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України й Міністерства закордонних справ України.

Оптимізація викладання французької мови

15 жовтня в НТУУ “КПІ” за участю аташе з питань культурного та лінгвістичного співробітництва Посольства Франції в Україні пана Мішеля Максимовича та представника французького видавництва “Дідьє” відбулася презентація нових методичних видань з викладання французької мови для спеціальних цілей, на

Обговорено питання викладання французької мови

13-14 квітня 2009 року в НТУУ «КПІ» відбувся міжнародний семінар, організований Посольством Франції в Україні та кафедрою теорії, практики та перекладу французької мови факультету лінгвістики, за участю викладачів кафедри та інших ВНЗ України, зокрема, Київського національного торговельно-економі

Підписка на Французька мова