Адреса: Ів.-Франківська обл. Яремчанський район. смт. Ворохта, вул. Говерлянська 13
(14й км., КПП Карпатський природний заповідник)
http://relax.kpi.ua/baza/globys/

Незмінною популярністю серед політехніків – нинішніх і колишніх – користується студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір “Глобус”. Розташований в Івано-Франківській області, поряд із входом до Національного природного парку, за 8 км від Говерли, він щоліта збирає десятки туристів, які прагнуть оздоровитися, набути корисних знань і навичок та зануритися в неповторну чарівність карпатської природи.

Багатий досвід і напрацювання попередників – колишнього директора табору майстра спорту С.В.Балицького, начальника навчальної частини Л.Д.Пайзанського, багатьох інших – та їх внесок у створення й розбудову табору дозволяють щозміни (а їх за літо буде три) забезпечити походи різних категорій складності для студентів-політехників.

Опікується роботою студентської оздоровниці й адміністрація та профком КПІ. Два роки тому земля й будівлі табору нарешті були передані у власність НТУУ “КПІ”. І хоча попереду ще багато роботи з благоустрою та освоєння території, студенти із задоволенням приїжджають до табору. Похідним побутом їх не злякаєш, а основне – позитивний настрій, казкову природу та професійне навчання туристам тут забезпечено.

За час існування в “Глобусі” побували кілька тисяч студентів, багато з них згодом продовжили свої гірські маршрути, підкорюючи вершини Кавказу та Паміру. Але найкраще про “Глобус” скажуть самі студенти.

Мар’яна Троценко, інструктор: “Глобус – це промінчик світла, що осяяв найпотаємніші куточки моєї душі, змінив моє життя,  відкрив мені нові обрії та  можливості.

Туристський табір КПІ – це поєднання веселого настрою з похідними умовами життя, набуття життєвого й професійного досвіду, відкритість, доброзичливість і багато-багато іншого.  Звичайно ж, пісні біля багаття, купа закоханостей і море позитиву. “Глобус”, я люблю тебе. Завдяки тобі я відкрила в собі нову Мар’яну”.

Ось ще кілька вражень. Жіночій погляд: “Ніщо так не зближає людей, як спільний восьмигодинний похід  гірськими схилами з підступними слизькими камінчиками під ногами, сушіння шкарпеток біля багаття одночасно з приготуванням вечері, міцний сон у “зшивці”. “Глобус”– це, насамперед, нові друзі. Величезне спасибі за чарівний відпочинок”. Чоловічий: “Глобус” – це місце, куди хочеться повертатися знову, незважаючи на труднощі походів і непередбачувану підступність  погоди. Тут збирається чудовий колектив”.

На думку всіх, хто відпочивав чи працює в таборі, варто зробити лише один крок назустріч туристському братству та рідній природі – придбати путівку і приїхати в табір. Магія тутешніх гір і мандрів непереборна. Ви назавжди залишитеся палким прихильником “Глобусу”.

Т.М.Солохіна, директор табору “Глобус”