Українці як ніхто відчули трагедію Чорнобильської катастрофи. Тож ядерна безпека для науковців та освітян України — чи не найважливіший напрям розвитку новітніх технологій. Важливим центром у сфері вітчизняної ядерної безпеки є Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики КПІ.

Директор НН ІАТЕ Євген Письменний і провідний науковець кафедри атомної енергетики НН ІАТЕ, проректор з адміністративної роботи КПІ Вадим Кондратюк провели робочу зустріч з керівництвом АТ НАЕК «Енергоатом», мета якої — посилити співпрацю Київської політехніки та національної атомної енергогенеруючої компанії.

На зустрічі, зокрема, обговорили актуальні питання підвищення надійності та безпечності експлуатації АЕС в умовах ведення війни, а також будівництва нових енергоблоків і відповідно до цього — збільшення кількості вступників на «атомні» спеціальності й розширення матеріально-технічної бази.