«Велике переселення — велика допомога»

Студенти та адміністрація КПІ разом шукали оптимальне рішення щодо переселення й поселення студентів в умовах воєнного стану.

На зустрічі обговорили питання першочергового поселення студентів, які перебувають на прифронтових і окупованих територіях.

Поселення до сімейних гуртожитків

Право поселення до сімейних гуртожитків надається здобувачам вищої освіти і докторантам КПІ ім. Ігоря Сікорського і членам їх сімей, якщо подружжя зареєстровано офіційно і жоден з членів сім’ї не має зареєстрованого місця проживання у м. Київ.

Поселення студентів у гуртожитки за умов карантину

Студентські гуртожитки повністю підготовлено до початку нового навчального року.  У будь-який час вони можуть перейти до традиційного формату поселення студентів", – про це доповів на засіданні ректорату 31 серпня 2020 року директор студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського Олександр Іщенко.

Поселення першокурсників

Для організованого поселення студенту 1-го курсу пропонується прибути в день, вказаний у виклику на поселення.

Студмістечко прийняло всіх бажаючих

Вересень традиційно вважають початком навчального року. Але це ще й час підсумків: чи готові ми до нього. Найбільше клопотів у цей час у студмістечка, адже потрібно розселити численну студентську братію, та ще й так, щоб усім було зручно і комфортно.

Чи обов'язко змінювати прописку?

Що робити в такій ситуації: Я студент 1 курсу ФІОТ, іногородній, але проживаю не в гуртожитку, а на квартирі. В зв'язку з цим питання: чи обов'язково міняти домашню прописку на тимчасову київську і якщо "так", тоді куди потрібно приписуватися?

Якщо Ви не мешкаєте в гуртожитку, то рішення про прописку приймаєте самостійно.

Підписка на Поселення