Кондратюк Вадим Анатолійович

Кондратюк Вадим Анатолійович - проректор з адміністративної роботи КПІ ім.Ігоря Сікорського, доцент кафедри атомної енергетики Навчально-наукового інституту атомної і теплової енергетики, доктор технічних наук
Приймальня: корпус 1, кімната 109
Приймальні години: вівторок з 15:00 до 17:00 години
Телефон: 204-90-91
e-mail: prorector-agr[at]kpi.ua

Безпека АЕС після Чорнобильської катастрофи та під час війни: спілкуємося з фахівцем

Наближаються чергові роковини катастрофи на ЧАЕС - найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття. Її наслідки окрім України, білорусі та росії тією або іншою мірою відчула і більшість країн Європи.

Київська політехніка на «ти» зі спортом

Волейбол, настільний теніс, футбол, бокс, водне поло, стрільба з лука, паверліфтинг, туризм і навіть регбі! Ці й багато інших видів спорту багато років активно культивуються в Київській політехніці.

🎥 У КПІ тривають роботи з благоустрою

Проректор з адміністративної роботи Вадим Кондратюк розповів про проміжні результати благоустрою території КПІ, передбаченого на весняний, літній та осінній періоди.

Укриття на території кампусу КПІ

Проректор з адміністративної роботи Вадим Кондратюк розповів про стан цивільного захисту й найпростіші укриття на території університету.

Загалом у КПІ атестовано 20 укриттів у навчальних корпусах на 3260 осіб і 14 укриттів у гуртожитках на 3311 осіб.

Проректор Вадим Кондратюк: «Попри війну, наш університет живе повноцінним життям»

Величезну, хоча й інколи не дуже помітну для сторонніх роботу з підтримування безпеки і життєдіяльності КПІ в воєнний час щодня роблять працівники департаментів безпеки і господарської роботи.

Цивільний захист у КПІ

Проректор з адміністративної роботи КПІ Вадим Кондратюк розповів про укомплектованість і відповідність нормам укриттів на території студмістечка КПІ.

Також директор студмістечка КПІ Олександр Іщенко доповів про стан і підготовленість укриттів у гуртожитках студмістечка.

Підписка на Кондратюк В.А.