Туристи з КПІ отримали визнання від Книги рекордів України

Рекорд України в номінації "Найбільша кількість розписаних гарячим воском писанок на Говерлі" встановили влітку представники турклубу КПІ "Глобус". Ці вироби-обереги будуть реалізовані на благодійному аукціоні, а виручені кошти переказано на потреби ЗСУ.

Змагання з гірського туризму

Збірна команда КПІ ім. Ігоря Сікорського зі спортивного туризму 24 лютого взяла участь у міських змаганнях з техніки гірського туризму на сніжно-льодових дистанціях "Сніжний барс". Змагання проходили на території ландшафтного парку "Лиса гора", на дистанціях ІІ та ІІІ класів складності.

Спортсмени-наставники КПІ – кращі в Україні

Серед кращих спортсменів міста та України, які займаються спортивним туризмом, чимало політехніків, представників турклубу "Глобус". Зокрема, випускник ТЕФ Богдан Грабець, якого визнали кращим тренером 2017 року.

Туристи КПІ знову перемогли

Стало доброю традицією, що наші спортсмени з турклубу "Глобус" зі змагань повертаються переможцями. Це свідчення і гарної підготовки, яку вони отримують у клубі, і волі до перемоги та бажання якнайкраще представити свій виш.

У Карпатах на конях [кінний похід Сколівськими Бескидами]

Щоб гарно працювати, треба добре відпочивати. Туристичні агенції всіх мастей пропонують розмаїття напрямів та програм відпочинку – від елітних заморських турів до нехитрого вітчизняного зеленого туризму. Та студентство – народ непосидючий: занурюються в морські глибини, видираються на надхмарні вершини, кидають виклик бурхливій стихії, сплавляючись на човнах та катамаранах; ширяють на крилатих конструкціях у висхідних повітряних потоках, до нестями крутять педалі своїх роверів, намотуючи сотні і тисячі кілометрів. І хочеться їм чогось такого… щоб в інших не було. Для таких є приємна новина.

Туризм у КПI

Часто студенти, з’їздивши в туристичний табір “Глобус” у Карпатах, хочуть займатися туризмом, ходити в походи, тренуватися і брати участь у туристичних змаганнях. У КПІ для них є турклуб, що також називається “Глобус”.

Підписка на Гірський туризм